Podpisanie umowy partnerskiej pomiędzy Gminą Ornontowice, a Górnikiem Zabrze

10 kwietnia br. miało miejsce podpisanie umowy partnerskiej pomiędzy Gminą Ornontowice, a Górnikiem Zabrze, w formie Listu Intencyjnego Programu Klubu Kibiców Śląskich Miast. Poprzez to porozumienie chcemy integrować mieszkańców gminy wokół sportu, a zwłaszcza wokół wydarzeń związanych z piłką nożną, ale także promować zdrowy tryb życia, wspólnie organizować imprezy sportowe, rekreacyjne i rozrywkowe oraz zapraszać na spotkania przedstawicieli klubu do naszej szkoły i przedszkola. W ramach współpracy możemy także promować naszą gminę na meczach piłkarskiej Ekstraklasy, z możliwością uczestniczenia w tych meczach naszych najmłodszych adeptów piłki nożnej.

W imieniu Gminy Ornontowice List Intencyjny podpisał Wójt Gminy, Marcin Kotyczka, a w imieniu Górnika Zabrze – Bartosz Sarnowski, Prezes Zarządu.