(nie)straszny Śląsk – Lato w teatrze w Ornontowicach!

Fundacja Szafa Gra organizuje tegoroczny projekt Lato w teatrze w gminie Ornontowice. W tym roku uczestnicy dwutygodniowych warsztatów teatralnych będą poszukiwali swojej tożsamości i związków z miejscem, w którym żyją. Zajęcia będą odbywały się od 10 do 23 lipca. Każdego, kto chce dołączyć do grupy, zapraszamy do udziału w naborze, który odbędzie się 8 i 9 czerwca w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Ornontowicach (ul. Dworcowa 1, Ornontowice, sala 101).

W programie znajdą się warsztaty, spotkania z ważnymi dla Śląska ludźmi, zajęcia integracyjne. Na warsztaty zapraszamy młodzież gimnazjalną oraz licealną z regionu. Uczestnicy wspólnie będą dążyć do stworzenia pokazu plenerowego, do którego zaproszeni zostaną również artyści ludowi i teatralni. Na pokazy zapraszamy 22 i 23 lipca do Parku Gminnego w Ornontowicach.

Na chętnych czekają warsztaty aktorskie, taneczne, scenograficzne, reżyserskie i muzyczne. Uczestnicy wezmą także udział w spotkaniach i zajęciach z uznanymi twórcami kultury na Śląsku.

Lato w teatrze to program Instytutu Teatralnego im. Zbigniewa Raszewskiego, finansowany ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

http://www.latowteatrze.pl/

Kontakt:

tel. 884 886 083

biuro@szafagra.org