Studniówka

11 stycznia 2020 r w restauracji „ Biały Dom” w Czerwionce-Leszczynach odbył się bal studniówkowy uczniów Zespołu Szkół Ponadpodstawowych w Ornontowicach.

W imieniu uczniów klas czwartych gości przywitali: Monika Kantor oraz Michał Galant, którzy złożyli także dyrekcji, gronu pedagogicznemu oraz swoim wychowawczyniom – Agacie Kurek oraz Mirelli Orzoł podziękowania za trud nauki i wychowania.

Oficjalnie studniówkę otworzyła Dyrektor Zespołu Szkół Ponadpodstawowych w Ornontowicach – Teresa Stasik-Szyszka słowami „Poloneza czas zacząć”. Do tradycyjnego odtańczenia Poloneza młodzież została przygotowana przez nauczycielkę wychowania fizycznego – Justynę Skowrońską.

Po części oficjalnej nadszedł wreszcie czas na upragnioną zabawę taneczną, przy oprawie zespołu muzycznego „Faceci do wzięcia”.

To był wyjątkowy wieczór – twierdzą zgodnie maturzyści, którzy zdali egzamin dojrzałości z umiejętności bawienia się w miłej, serdecznej i kulturalnej atmosferze, a sam bal uświadomił im, że już wkrótce, za sto dni przystąpią do pierwszego i jakże ważnego w ich życiu egzaminu, zwanego egzaminem dojrzałości.

T. Stasik-Szyszka
dyrektor ZSP w Ornontowicach
www.zspornontowice.pl