Informacja o konkursie dla seniorów

Przekazujemy informację o konkursie dla osób w wieku 60+ pt. “Praca dawniej”.

“Szukamy starych zdjęć przedstawiających pracę sprzed lat. Konkurs skierowany jest do mieszkańców województw śląskiego i małopolskiego i organizuje go portal Aplikuj.pl.

Patronat nad akcją objęły liczne portale tematyczne i ogólnopolskie media, m.in. Radio Pogoda, magazyn Głos Seniora i inni.

Jeśli pamiętasz, jak wyglądała praca kilka dekad temu, możesz pokazać to na zdjęciach, a do tego ukończyłeś 60 lat – zabaw się w podróż do przeszłości i weź udział konkursie „Praca dawniej”!

Codzienność w pracy z pewnością różniła się od tej znanej nam dziś. Konkurs organizowany przez Aplikuj.pl ma na celu pokazanie tych różnic za pomocą zdjęć nadesłanych przez uczestników.

Projekt przeznaczony jest dla mieszkańców województw śląskiego i małopolskiego w wieku 60+.

Na zgłoszenia czekamy do 11 września – aby wziąć udział w konkursie, trzeba wypełnić formularz dostępny na stronie: https://www.aplikuj.pl/konkurs-senior-zgloszenie

Zgłoszenie może wypełnić zarówno sam uczestnik, jak i jego bliski lub znajomy. Można przesłać maksymalnie 3 swoje zdjęcia związane z dawną pracą.

Konkurs prowadzony jest w całości przez internet. Do wygrania są cenne nagrody w postaci kursów komputerowych (strefakursow.pl), telefonów komórkowych i książek. Zapraszamy do zabawy!

Szczegóły i pełny regulamin projektu: https://www.aplikuj.pl/konkurs-senior.”

Koordynator projektu
konkursy.aplikuj@gmail.com