Oświadczenie Wójta

Szanowni Państwo, drodzy Mieszkańcy Gminy Ornontowice.

Grafika z napisem "Wójt Gminy informuje".

W związku z sytuacją, że na początku bieżącego tygodnia zarówno moja osoba, jak i Zastępca Wójta Gminy, mieliśmy kontakt z osobą, która uzyskała pozytywny wynik testu na COVID-19, mając na uwadze zdrowie swoje i współpracowników oraz zasady sanitarne informuję, że niezwłocznie po otrzymaniu tej informacji, oboje poddaliśmy się kilkudniowej kwarantannie domowej oraz pracy zdalnej, w oczekiwaniu na ewentualny kontakt ze strony SANEPIDU i dalsze instrukcje.
Nadmieniam, że pozostajemy w stałym kontakcie z pracownikami Urzędu Gminy, który w dalszym ciągu pracuje w normalnym trybie (niezmiennie z koniecznością wcześniejszego umówienia wizyty przez interesariuszy). Zdecydowanie jednak rekomenduję załatwianie spraw w sposób zdalny.
Z góry przepraszamy za odwołanie wszystkich zaplanowanych w najbliższym czasie spotkań w tradycyjnej formule. Postaramy się jednak, wspólnie z zastępcą wójta, w pilnych sprawach kontaktować się telefonicznie lub za pomocą wideokonferencji. O dalszym rozwoju sytuacji będę informował na bieżąco. Uważajcie na siebie i swoich bliskich! Serdecznie pozdrawiam.

Z wyrazami szacunku i życzeniami zdrowia    

Marcin Kotyczka
Wójt Gminy Ornontowice