“Niepodległa do hymnu” – zapraszamy do wspólnego śpiewania online Mazurka Dąbrowskiego 11 listopada w samo południe

Grafika promocyjna akcji "Niepodległa do hymnu".

Niestety ze względu na bieżące obostrzenia sanitarne, planowane na 11 listopada wspólne śpiewanie hymnu w ramach akcji „Niepodległa do hymnu” w Amfiteatrze Parkowym w Ornontowicach zostało odwołane. Pomimo tego, na przekór wirusowi, Mazurka Dąbrowskiego możemy zaśpiewać wspólnie! Osobno ale RAZEM!

Wójt Gminy Ornontowice zaprasza wszystkich mieszkańców oraz osoby związane z Ornontowicami do wspólnego odśpiewania hymnu online za pośrednictwem wiedeokonferencji na platformie Zoom. Akcja odbędzie się 11 listopada w samo południe. Link do wydarzenia zostanie udostępniony o godz. 11.50 na www.ornontowice.pl oraz na www.facebook.com/Ornontowice. Liczba uczestników wydarzenia jest ograniczona. Po dołączeniu prosimy o początkowe wyciszenie mikrofonów i zachowanie odpowiedniej powagi. Pokażmy ilu z nas będzie śpiewać!

Akcja „Niepodległa do hymnu” została zapoczątkowana w 2018 roku przez Biuro Programu „Niepodległa”, w stulecie odzyskania przez Polskę niepodległości.

Wydarzenie odbędzie na platformie Zoom. Administratorem danych osobowych jest Gmina Ornontowice. Będziemy wykorzystywać migawki z wydarzenia do celów promocyjnych. Jeśli nie chcecie udostępniania swojego wizerunku – nie włączajcie kamerki. Więcej informacji o ochronie danych osobowych na stronie www.ornontowice.pl