Już dziś piłkarze Górnika Zabrze odwiedzą Ornontowice!

Grafika promocyjna "Ruszamy w miasto".

W ramach programu Klub Kibiców Śląskich Miast, oraz w związku z faktem, że Gmina Ornontowice jest partnerem społecznym meczu Górnik Zabrze – Radomiak (29 kwietnia), piłkarze Górnika Zabrze odwiedzą Ornontowice.

W środę, 27 kwietnia ok. godz.16.20 klubowy autokar Górnika Zabrze odwiedzi Ornontowice w ramach akcji „Autobus w miasto”. Na parkingu naprzeciwko bramy wjazdowej do GKS Gwarek Ornontowice dwóch piłkarzy Górnika: Dariusz Pawłowski oraz Krzysztof Wingralek będzie rozdawać vouchery na wspomniany wyżej mecz, autografy, zdjęcia i klubowe gadżety.

Serdecznie zapraszamy wszystkich fanów trójkolorowych, których w Ornontowicach z całą pewnością nie brakuje.

Zapraszamy również na mecz Górnik Zabrze – Radomiak, który zostanie rozegrany w Zabrzu 29 kwietnia (piątek) o godz. 20.30. Z okazji tego, że Gmina Ornontowice jest partnerem społecznym tego spotkania na mieszkańców Ornontowic czeka rabat na bilet 20% (ilość biletów ze zniżką ograniczona). Aby uzyskać rabat prosimy o kontakt telefoniczny z Referatem Komunlanym Urzędu Gminy Ornontowice tel. 32 33 06 232.

Warto przypomnieć, że mecze partnerskie i związane z nimi korzyści dla mieszkańców Ornontowic są wynikiem podpisanego w 2019 r. przez Wójta Gminy Ornontowice – Marcina Kotyczkę a Górnikiem Zabrze listu intencyjnego. Szczegóły:https://www.gornikzabrze.pl/aktualnosci/wydarzenia/120419-gmina-ornontowice-w-jednej-druzynie-z-gornikiem?fbclid=IwAR38pxPc2EEZpGph14IwUpbSgXMkNkgo4DOVlF0xS5HMoOaYg5UnqAFnGd8#cookieAgree

Grafika promocyjna - mecz Górnika Zabrze - Radomiak Radom.