Piłkarze Górnika Zabrze odwiedzili Ornontowice!

Zdjęcie z wizyty piłkarzy Górnika Zabrze w Ornontowicach - 27 kwietnia 2022 roku.

Wczoraj, 27 kwietnia w ramach programu Klub Kibiców Śląskich Miast, oraz w związku z faktem, że Gmina Ornontowice jest partnerem społecznym meczu Górnik Zabrze – Radomiak (29 kwietnia), piłkarze Górnika Zabrze odwiedzili Ornontowice.

W godzinach popołudniowych autokar Górnika Zabrze przyjechał do Ornontowic w ramach akcji „Autobus w miasto”. Na parkingu naprzeciwko bramy wjazdowej do GKS Gwarek Ornontowice dwóch piłkarzy Górnika: Dariusz Pawłowski oraz Krzysztof Wingralek rozdawali vouchery na wspomniany wyżej mecz, autografy, zdjęcia i klubowe gadżety. Ornontowiccy kibice trójkolorowych dopisali – zobaczcie sami.

Korzystając z okazji serdecznie zapraszamy na mecz Górnik Zabrze – Radomiak, który zostanie rozegrany w Zabrzu 29 kwietnia (piątek) o godz. 20.30. Z okazji tego, że Gmina Ornontowice jest partnerem społecznym tego spotkania na mieszkańców Ornontowic czeka rabat na bilet 20% (ilość biletów ze zniżką ograniczona). Aby uzyskać rabat prosimy o kontakt telefoniczny z Referatem Komunalnym Urzędu Gminy Ornontowice tel. 32 33 06 232.


Warto przypomnieć, że mecze partnerskie i związane z nimi korzyści dla mieszkańców Ornontowic są wynikiem podpisanego w 2019 r. przez Wójta Gminy Ornontowice – Marcina Kotyczkę a Górnikiem Zabrze listu intencyjnego.