Marszałkowski Budżet Obywatelski – IV edycja

Grafika promocyjna - budżet obywatelski.

Jeszcze tylko do 16 maja br. można zgłosić zadanie w ramach IV edycji Marszałkowskiego Budżetu Obywatelskiego. W tym roku do dyspozycji jest 5 mln zł. Autorem zadania może być każdy mieszkaniec województwa śląskiego.

Zasady zgłaszania określa Regulamin dostępny na stronie bo.slaskie.pl. W ramach Marszałkowskiego Budżetu Obywatelskiego można zgłaszać zadania inwestycyjne na terenie stanowiącym mienie województwa, a także nieinwestycyjne (np. zajęcia, kursy, spływy, szkolenia, festyny, etc.), które mogą być realizowane na terenie Państwa miast/gmin.

Szczegółowe informacje wraz z generatorem wniosków znajdują się na stronie bo.slaskie.pl.

Dla osób zainteresowanych dostępne są jeszcze 2 terminy spotkań online w dniach:

·         11.05 (środa) godz. 18.30

·         13.05 (piątek) godz. 10.30

Rejestracja na spotkanie za pośrednictwem strony: https://bo.slaskie.pl/content/jak-poprawnie-zglosic-projekt-do-iv-edycji-mbo

W przypadku pytań do Państwa dyspozycji pozostają pracownicy Departamentu Projektów Regionalnych (tel. 32 77 40 544-546, email: budzetobywatelski@slaskie.pl).

Zachęcamy również do publikacji materiałów promocyjnych na Państwa stronach internetowych oraz/lub na portalach społecznościowych, a także do udostępnienia powyższej informacji osobom aktywnym społecznie działającym na Państwa tereni