2. Wycieczka Akademii Biegania Ornontowice “Bieg po zdrowie”

Zdjęcie biegacza z napisem: przygotuj się na biegową podróż.

Druga wycieczka Akademii Biegania Ornontowice w ramach programu “Bieg po zdrowie” odbędzie się na trasach Beskidu Śląskiego.

Zapraszamy wszystkich mieszkańców – trasa dla osób na każdym poziomie z możliwością skrócenia.

Zbiórka o godzinie 8:00 na parkingu w Wapienicy w Bielsku Białej (tutaj: https://goo.gl/maps/q15Z8oDSLm3LJ1s8A).Objaśnienie trasy: 8:00-8:10Wyjście na trasę około 8:10.Powrót około 9:45.

Trasa 10,2 km (możliwość skrócenia do 6 km):- I część 3 km (do Dębowca – z tego miejsca możliwość samodzielnego powrotu tą samą trasą):https://goo.gl/maps/WJ58tmtr4nDZMCGi7– II część 7,2 km (zapętlenie trasy od Dębowca przez Szyndzielnie i Zaporę do parkingu):https://mapa-turystyczna.pl/route/313bv

Każdy uczestnik wycieczki oświadcza, że nie ma przeciwwskazań zdrowotnych do udziału w treningu i jego obecny stan zdrowia pozwala na jego zrealizowanie oraz że przystępuje do realizacji dobrowolnie i na własną odpowiedzialność. Jednocześnie przyjmuje do świadomości, że trening wiąże się z wysiłkiem fizycznym i bierze pełną odpowiedzialność za kontuzje z niego wynikające, w tym za kontuzje spowodowane złamaniem kości, zwichnięciem stawu lub naderwaniem mięśnia.

Zalecamy wykupić na własny koszt ubezpieczenie NNW na czas wycieczki – jest ono dobrowolne.

https://www.facebook.com/events/400732725408412/?ref=newsfeed