Stypendia Wójta Gminy

1 grudnia w sali ARTerii CKiP odbyło się wręczenie listów gratulacyjnych osobom, które za rok szkolny i akademicki 2021/2022 otrzymały stypendium Wójta Gminy Ornontowice.
Łącznie za wysokie wyniki w nauce zostało nagrodzonych 21 uczniów, 7 studentów oraz przyznano 1 nagrodę za wyniki sportowe.

Szalejąca inflacja i inne, liczne zawirowania, które praktycznie z dnia na dzień zmieniają naszą codzienną rzeczywistość nie przeszkodziły nam w tym, żeby się tu dziś spotkać. Jako Wójt Gminy Ornontowice nie wyobrażam sobie sytuacji, w której stypendiów Wójta Gminy Ornontowice miałoby nie być! Tym bardziej cieszę się, że mogę docenić i osobiście pogratulować najzdolniejszym mieszkańcom młodego pokolenia Gminy Ornontowice – komentował Wójt Gminy – Marcin Kotyczka.

Oprócz najważniejszych w tym dniu stypendystów i Wójta Gminy Ornontowice w uroczystości udział wzięli: Zastępca Wójta Gminy – Dariusz Spyra, Wiceprzewodniczący Rady Gminy – Ryszard Milanowski, Skarbnik Gminy – Aleksandra Sewerin, Sekretarz Gminy – Justyna Sittek-Goj, Przewodniczący Komisji Spraw Społecznych – Sebastian Spyra, radny – Grzegorz Hawełka oraz Dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego – Monika Orłowska-Przybyła.

Występ artystyczny w postaci utworów wykonanych na pianinie zaprezentowali podopieczni Krzysztofa Kotońskiego: Izabela Władyka i Adam Bylica.

Lista nagrodzonych stypendium Wójta Gminy Ornontowice za rok szkolny/akademicki 2021/2022:

LP.Imię i nazwisko stypendystyKlasa
Uczniowie SP
1.Julia Błaszczykkl. V
2.Magdalena Małekkl. V
3.Makary Kuczakl. VI
4.Jacek Barczykkl. VII
5.Zofia Grzywokkl. VII
6.Aleksandra Kapicakl. VII
7.Emilia Lachkl. VII
8.Marta Rzydzikkl. VII
9.Angelika Sodzawicznykl. VII
10.Zuzanna Spilokkl. VII
11.Jagoda Zopołkakl. VII
12.Patrycja Adamczykkl. VIII
13.Magdalena Blachakl. VIII
14.Karolina Filipczykkl. VIII
15.Luiza Kopskl. VIII
16.Dominika Kułagakl. VIII
17.Mateusz Malczykkl. VIII
18.Daria Piontekkl. VIII
19.Anna Stolarczykkl. VIII
20.Emilia Szymurakl. VIII
21.Karolina Warzechakl. VIII
Studenci uczelni wyższych
1.Marta Czyż
2.Dorota Głosz
3.Karolina Gołąb
4.Natalia Jaskółka
5.Monika Malcherczyk
6.Sandra Ryt
7.Natalia Zientek
Osiągnięcia sportowe
1. Mia Beza