I Ogólnopolski Turniej Tańca TEAM ORNONTOWICE o Puchar Wójta Gminy Ornontowice

I Ogólnopolski Turniej Tańca TEAM ORNONTOWICE o Puchar Wójta Gminy Ornontowice

W dniu 18 marca 2023 r. w hali widowiskowo-sportowej MOSiR w Łaziskach Górnych odbędzie się I Ogólnopolski Turniej Tańca TEAM ORNONTOWICE o Puchar Wójta Gminy Ornontowice, który zostanie rozegrany w 40 kategoriach tanecznych, a wezmą w nim udział dzieci, młodzież, ale także osoby dorosłe, zarówno z Gminy Ornontowice, Powiatu Mikołowskiego jak i całego kraju.

Ze względu na brak odpowiedniej infrastruktury w Ornontowicach i dzięki uprzejmości Dyrekcji Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Łaziskach Górnych, turniej odbędzie się w udostępnionej ww. hali sportowej, ponadto MOSiR zapewnił pomoc organizacyjną.

Wydarzenie odbędzie się z podziałem na trzy bloki: o godz. 9.00, 12.00 i 15.00. O godz. 18.00 natomiast wystartuje uroczysta gala wieczorna – zwieńczenie imprezy.

Całodzienny bilet wstępu na to wydarzenie kosztuje 50 zł. Ale uwaga! Dla mieszkańców Ornontowic i Łazisk Górnych – 25 zł. Bilety będą dostępne w dniu wydarzenia w hali widowiskowo-sportowej.

Patronat nad wydarzeniem objęli m.in. Starosta Mikołowski oraz Burmistrz Łazisk Górnych, natomiast patronat medialny: „Gazeta Łaziska”, „Głos Ornontowic” oraz Telewizja TVT.

Przedsięwzięcie zostało dofinansowane przez Fundację JSW oraz innych lokalnych przedsiębiorców.

Wójt Gminy Ornontowice serdecznie zaprasza do udziału w turnieju!

Plakat -  I Ogólnopolski Turniej Tańca TEAM ORNONTOWICE o Puchar Wójta Gminy Ornontowice
Logo Fundacji JSW