Piłkarze Górnika Zabrze odwiedzą Ornontowice!

Zdjęcie autobusu Górnika Zabrze.

W ramach programu Klub Kibiców Śląskich Miast oraz w związku z faktem, że Gmina Ornontowice jest partnerem społecznym meczu Górnik Zabrze – Śląsk Wrocław (23 kwietnia), piłkarze Górnika Zabrze odwiedzą Ornontowice.

W czwartek, 20 kwietnia ok. godz. 16.00 klubowy autokar Górnika Zabrze odwiedzi Ornontowice w ramach akcji „Autobus w miasto”. Na parkingu naprzeciwko bramy wjazdowej do GKS Gwarek Ornontowice piłkarze Górnika będą rozdawać vouchery na wspomniany wyżej mecz, autografy, zdjęcia i klubowe gadżety.

Serdecznie zapraszamy wszystkich fanów trójkolorowych, których w Ornontowicach z całą pewnością nie brakuje.

Zapraszamy również na mecz Górnik Zabrze – Śląsk Wrocław, który zostanie rozegrany w Zabrzu 23 kwietnia (niedziela) o godz. 17.30. W związku z faktem, że Gmina Ornontowice jest partnerem społecznym tego spotkania, na mieszkańców Ornontowic czeka rabat na bilet 20% (ilość biletów ze zniżką ograniczona). Aby uzyskać rabat wystarczy wysłać wiadomość prywatną na adres: ug@ornontowice.pl. Ilość voucherów ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Warto przypomnieć, że mecze partnerskie i związane z nimi przywileje dla mieszkańców Ornontowic są wynikiem podpisanego w 2019 r. przez Wójta Gminy Ornontowice – Marcina Kotyczkę a Górnikiem Zabrze listu intencyjnego. Szczegóły TUTAJ.