Spotkanie z mieszkańcami
Opublikowano w dniu

W dniu 3 czerwca w sali ARTerii CKiP odbyło się drugie w tym roku spotkanie Wójta Gminy Ornontowice z mieszkańcami. Tematami wiodącymi były: wykonanie budżetu Gminy za 2025 rok, omówienie zadań zakończonych w 2025 roku, a także rozpoczętych w 2025 roku i kontynuowanych w 2026 roku oraz panel dotyczący Programu Czyste Powietrze.













