Zawody Narciarskie o Puchar Wójta Gminy Ornontowice

Narciarz na stoku

Wójt Gminy Ornontowice serdecznie zaprasza na Zawody Narciarskie o Puchar Wójta Gminy Ornontowice, które odbędą się w dniu 05.02.2022 r. (sobota) w Istebnej – Stacja Narciarska „Złoty Groń”.

Odbiór numerów startowych od godz. 8:00 do godz. 9:30 na Stacji Narciarskiej „Złoty Groń”, start zawodów: godz. 10:00.

Organizator zapewnia przygotowaną i wydzieloną na zawody trasę, elektroniczny pomiar czasu, ogłoszenie wyników, darmowy parking, zabezpieczenie GOPR, jeden ciepły posiłek, puchary i medale dla zwycięzców oraz uhonorowanie osoby, która uzyska najkrótszy czas w zjeździe.

Po stronie uczestników pozostaje dojazd własny na miejsce zawodów, koszt zakupu karnetu.

Zapisy przyjmowane są do 21.01.2022 r. osobiście w Referacie Komunalnym (budynek Urzędu Gminy Ornontowice, III piętro, p. 414).

Liczba miejsc ograniczona – o udziale decyduje kolejność zgłoszeń.

Szczegółowe informacje pod nr tel. 32 33 06 232.

W przypadku wystąpienia niekorzystnych warunków atmosferycznych bądź nałożonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku ze stanem epidemii organizator zastrzega sobie prawo do odwołania bądź zmiany terminu zawodów. Uczestnicy zawodów narciarskich zobowiązani są do przestrzegania aktualnie obowiązujących przepisów prawa.

Zarządzenie Wójta Gminy Ornontowice z dnia 17 grudnia 2021 r. w sprawie przyjęcia regulaminu zawodów narciarskich o Puchar Wójta Gminy Ornontowice:

Plakat - Zawody Narciarskie o Puchar Wójta Gminy Ornontowice