Trash Challenge vol 4 oraz Dzień Ziemi

Zdjęcie śmieci.
dav

W dniach 17-22 kwietnia po raz kolejny na terenie naszej Gminy przeprowadzona zostanie akcja Trash Challenge. Zachęcamy mieszkańców do posprzątania swojej najbliższej okolicy: poboczy dróg, rowów, zagajników i lasów. Zbieranie śmieci potrwa prawie przez cały tydzień tak, aby każdy chętny mieszkaniec mógł posprzątać w dogodnym dla siebie miejscu i terminie. Wzorem poprzedniej edycji uczestnikom zostaną zapewnione worki na śmieci i rękawiczki. Dodatkową motywacją do posprzątania naszych Ornontowic może być przypadający na 22 kwietnia Światowy Dzień Ziemi. Organizatorzy zapraszają wszystkich którzy włączą się o akcji Trash Challenge na wspólnego grilla do ornontowickiego parku w sobotę 22.04 na godz. 12.

Lista miejsc do posprzątania oraz bieżące informacje ukażą się w najbliższym czasie na Facebook’u wpisując zdanie: Zbieramy śmieci w Ornontowicach oraz pod nr tel: 728 950 177 i 692 045 126.

Akcję, przy wsparciu Urzędu Gminy oraz ZGKiW, organizuje i koordynuje Joanna Sodzawiczny, Przewodniczący Rady Gminy – Henryk Nieużyła i kilku zaangażowanych mieszkańców. Zapraszamy do uczestnictwa!

Bieżące informacje na temat akcji dostępne TUTAJ.