„POD BIAŁO-CZERWONĄ”

Szanowni Państwo !

Grafika promocyjna projektu "Pod biało-czerwoną".

Z wielką radością przyjęliśmy informację, iż na ustalony dzień 11 listopada 2020 roku uzyskaliśmy 145 głosów osiągając tym samym wymagane poparcie swoich mieszkańców. Wobec powyższego w imieniu swoim oraz Wójta Gminy chciałbym bardzo gorąco podziękować wszystkim za włączenie się w akcję. Za każdy oddany głos, za każde udostępnienie i promocję naszego działania. To dzięki Wam otrzymaliśmy wymaganą ilość głosów i zgodnie z regulaminem mamy otrzymać „Maszt z flagą Rzeczypospolitej Polskiej”.

Jednocześnie informuję, iż z uwagi na liczne prośby poszczególnych gmin, Organizatorzy zdecydowali o przesunięciu terminu końcowego zbierania głosów poparcia online. Głosy można oddawać w dalszym ciągu – końcowy termin to 31 grudnia 2020 roku. Planowany termin weryfikacji oddanych głosów wyznaczono na 31 stycznia 2021 roku. Wtedy też poznamy nowe oficjalne wyniki, o których Państwa niezwłocznie poinformujemy.

W związku z powyższym raz jeszcze przypominam, iż głosy poparcia należy składać elektronicznie poprzez wypełnienie ankiety dostępnej na stronie: https://bialoczerwona.www.gov.pl/

Mimo, iż osiągnęliśmy już wymaganą ilość oddanych głosów w dalszym ciągu zachęcam wszystkich do głosowania. Pokażmy na co nas stać i wspólnie zdobądźmy jak najwięcej głosów. Dziękuję bardzo.

Dariusz Spyra
Zastępca Wójta Gminy Ornontowice