Propozycja zmian na liniach 309, 310, 311B (konsultacje)

Grafika – Informacja

Po raz kolejny Międzygminny Związek Komunikacyjny rozpoczyna konsultacje z pasażerami w Czerwionce-Leszczynach. Pojawią się nowe trasy i nowa numeracja linii.

Zmiana rozkładów jazdy w Ornontowicach dotyczy wszystkich trzech linii, tj. nastąpi połączenie linii 309, 310, 311B w konsekwencji powstanie linia autobusowa nr 301. Rozkład jazdy nowej linii dostępny na stronie: http://e-biletmzkjastrzebie.com:8081 (należy w prawnym rogu kliknąć datę 01.09.2022).

Opublikowany rozkład jazdy jest bazą wyjściową i elementem pierwszego etapu konsultacji z pasażerami. Na jego podstawie mogą oni składać do MZK wnioski, sugestie i uwagi.

Można to zrobić do 23 maja za pośrednictwem formularza kontaktowego na stronie MZK, mailowo na adres: mzk.pok@mzkjastrzebie.com, pocztą tradycyjną lub osobiście. Nowy rozkład jazdy będzie udostępniony w okresie wakacyjnym, a wejdzie w życie 1 września 2022 roku. Wówczas rozpocznie się drugi etap konsultacji, a ostateczny kształt rozkładu jazdy będzie znany prawdopodobnie w październiku.