Oferta pracy – Huta Szkła w Orzeszu

Przekazujemy informację dot. prowadzonej rekrutacji do Huty Szkła w Orzeszu. Oferowane są miejsca pracy zarówno dla Pań jak i Panów.

Obecnie dla firmy z branży hutniczej firma poszukuje 30 osób na stanowiska:

– OPERATOR/KA AUTOMATU
OPERATOR/KA LINII
OPERATOR/KA SYSTEMU PAKOWANIA (OWW)

Opis stanowiska:

OPERATOR/KA AUTOMATÓW SZKLARSKICH:

– produkowanie wyrobów zgodnie ze standardami jakościowymi i ilościowymi
– usuwanie usterek i awarii urządzeń w ramach stanowiska pracy
– wykonywanie regulacji maszyn w zakresie obowiązujących instrukcji w celu poprawy parametrów jakościowych i ilościowych
– kontrola parametrów produkcyjnych automatów
– kontrola wizualna wyrobów
– wykonywanie zleconych przeglądów, remontów, przezbrojeń maszyn i urządzeń

OPERATOR/KA LINII:

– kontrola jakości wyrobu gotowego
– monitorowanie przebiegu procesu produkcji
– obsługa suwmiarek
– wykonywanie odpowiednich pomiarów na wyrobie gotowym

OPERATOR/KA SYSTEMU PAKOWANIA:

– uzupełnianie magazynu – dowóz komponentów
– składanie kartonowych przekładek
– obsługa etykieciarki
– kontrola procesu foliowania wyrobu

Firma oferuje:

– pracę od zaraz – czas rozpoczęcia pracy max. 3 dni
– umowa o pracę tymczasową, z możliwością stałej pracy
– atrakcyjne wynagrodzenie
– platforma benefitowa: świadczenia z funduszu socjalnego, opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, karty sportowe, zniżki na zakupy i do restauracji
– pracę w trybie 4-brygadowym

Wymagania:

– wykształcenie min. zawodowe
– gotowość do podjęcia pracy od zaraz
– motywacja do pracy i zaangażowanie
– samodzielność w działaniu
– doświadczenie w pracy na produkcji mile widziane
– uprawnienia na wózki widłowe (na stanowisko operator systemu pakowania- doświadczenie nie jest wymagane!!!)

Miejsce pracy: Orzesze

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47).

“Administratorem dobrowolnie podanych przez Panią/ Pana danych osobowych jest Randstad Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Aleje Jerozolimskie 134. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celach prowadzenia i administrowania procesami rekrutacyjnymi, a w szczególności w związku z poszukiwaniem dla Pani/Pana ofert pracy i ich przedstawianiem, archiwizacją i wykorzystywaniem w przyszłych procesach rekrutacyjnych dokumentów zawierających dane osobowe oraz w celu wykonywania umowy o pracę. Dane mogą być udostępniane podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa, spółkom należącym do Holdingu Randstad lub powiązanym z nim kapitałowo, oraz po wyrażeniu zgody, potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.”

Do pobrania: Operator automatów Ogłoszenie

Rekrutacja trwa do końca sierpnia br.

Odpowiedzialna za treść ogłoszenia: Natalia Matysiak <natalia.matysiak@randstad.pl>