Zaproszenie do wzięcia udziału w akcji nasadzeń bzów

Jesienią br. planowane są kolejne nasadzenia bzów na posesjach mieszkańców Ornontowic. Nasadzenia są kontynuacją akcji rozpoczętej przez Urząd Gminy w 2003 roku.

Zainteresowanych mieszkańców naszej Gminy, których posesje nie były objęte akcją nasadzeń bzów lub w przypadku ubytków, spowodowanych np. uschnięciem drzewek, zapraszamy do złożenia pisemnego zgłoszenia zapotrzebowania na druku, który dostępny jest do pobrania poniżej lub w Wydziale Środowiska, Przedsiębiorczości i Gospodarki Gruntami w pokoju nr 108 lub 113. Zgłoszenia można składać do dnia 31 lipca 2019 r. w Biurze Obsługi Stron Urzędu Gminy Ornontowice w pokoju nr 111. W zależności od zapotrzebowania, można otrzymać max. 2 sadzonki bzu, które powinny być nasadzone w bliskiej odległości od ulicy.

Jednocześnie informujemy, że nasadzenia będą wykonywane w miesiącach wrzesień/październik br., przez firmę wybraną przez Urząd Gminy Ornontowice, a mieszkańcy, którzy złożą zgłoszenia, zostaną poinformowani o ich dokładnym terminie telefonicznie.

Bliższych informacji na temat akcji udziela Wydział Środowiska, Przedsiębiorczości i Gospodarki Gruntami pod numerem telefonu 32 33 06 229.

Do pobrania: