Uwaga Konkurs Foto Stacja Regeneracja

Logo LGD Ziemia Pszczyńska.

Jeśli jesteś miłośnikiem rowerowych wypraw, często podróżujesz na „dwóch kółkach” mijając po drodze wiele ciekawych miejsc, pokaż nam to, weź udział w naszym konkursie!

W terminie 14.08-16.08.2020 r. (piątek-niedziela) zrób zdjęcie podczas jednej z takich wycieczek po naszym obszarze (mapka obszaru LGD „Ziemia Pszczyńska” poniżej, miasto Pszczyna jest wyłączone z obszaru LGD).


• Zamieść zdjęcie konkursowe w komentarzu pod ogłoszeniem o konkursie na Fanpage’u LGD “Ziemia Pszczyńska” w czasie trwania edycji konkursu wraz ze wskazaniem miejscowości jego wykonania i hasztagiem #konkursfotostacjaregeneracja – post dot. naszej edycji konkursu na facebook’u LGD  pojawi się w dn. 10 sierpnia (poniedziałek).
• Zamieść zdjęcie konkursowe z ustawieniami „Publiczne” na własnym profilu w serwisie Facebook z hasztagiem #konkursfotostacjaregeneracja
• Prześlij na adres e-mail LGD „Ziemia Pszczyńska” – biuro@lgdziemiapszczynska.pl dane osobowe identyfikujące uczestnika konkursu (imię, nazwisko, wiek oraz miejscowość zamieszkania) wraz z linkiem do konkursowego zdjęcia oraz pisemną zgodę na publikację wizerunku ewentualnej osoby towarzyszącej na zdjęciu konkursowym (skan/zdjęcie).
• Polub profil Facebook LGD „Ziemia Pszczyńska”

Co ma prezentować konkursowe zdjęcie?
• Uczestnika konkursu (samego lub z maksymalnie jedną pełnoletnią osobą towarzyszącą) podczas wycieczki rowerowej w ciekawe miejsce naszego obszaru / prezentujące ciekawy widok /atrakcję turystyczną / “Stację Regenerację” zrealizowaną podczas projektu / ciekawy moment /zjawisko atmosferyczne w artystycznym ujęciu.

W konkursie mogą wziąć udział tylko osoby pełnoletnie!

Pierwsze 50 osób widocznych na zdjęciach, spełniających warunki konkursu, zostanie nagrodzonych kaskami rowerowymi marki KROSS!

Szczegóły dot. konkursu znajdują się w REGULAMINIE dostępnym na stronie: https://www.lgdziemiapszczynska.pl/0,1261,uwaga-konkurs-foto-stacja-regeneracja,artykul,wiadomosci.html Zachęcamy do udziału w konkursie!

Konkurs realizowany jest w ramach projektu współpracy “Stacja Regeneracja”, współfinansowany jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.3. “Przygotowanie i realizacja działań w zakresie współpracy z lokalną grupą działania” Programu Rozowoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Mapa działania obszaru LGD.