Piłkarze Górnika Zabrze odwiedzili Ornontowice!

Zdjęcie z wizyty piłkarzy Górnika Zabrze w Ornontowicach - 20 kwietnia 2023 roku.

W dniu 20 kwietnia w ramach programu Klub Kibiców Śląskich Miast, oraz w związku z faktem, że Gmina Ornontowice jest partnerem społecznym meczu Górnik Zabrze – Śląsk Wrocław (23 kwietnia), piłkarze Górnika Zabrze odwiedzili Ornontowice.

W godzinach popołudniowych autokar Górnika Zabrze przyjechał do Ornontowic w ramach akcji „Autobus w miasto”. Na parkingu naprzeciwko bramy wjazdowej do GKS Gwarek Ornontowice dwóch piłkarzy Górnika: Szymon Włodarczyk i Norbert Wojtuszek rozdawali vouchery na wspomniany wyżej mecz, autografy, zdjęcia i klubowe gadżety.

Korzystając z okazji serdecznie zapraszamy na mecz Górnik Zabrze – Śląsk Wrocław, który zostanie rozegrany w Zabrzu 23 kwietnia (niedziela) o godz. 17.30. Z okazji tego, że Gmina Ornontowice jest partnerem społecznym tego spotkania na mieszkańców Ornontowic czeka rabat na bilet 20% (ilość biletów ze zniżką ograniczona). Aby uzyskać rabat prosimy o kontakt telefoniczny z Referatem Komunalnym Urzędu Gminy Ornontowice tel. 32 33 06 232.

Warto przypomnieć, że mecze partnerskie i związane z nimi korzyści dla mieszkańców Ornontowic są wynikiem podpisanego w 2019 r. przez Wójta Gminy Ornontowice – Marcina Kotyczkę a Górnikiem Zabrze listu intencyjnego.

Galeria zdjęć z wizyty piłkarzy Górnika Zabrze w Ornontowicach – 20 kwietnia 2023 roku.