Wyniki wydarzeń sportowych

Zdjęcie z

Imprezami towarzyszącymi tegorocznym obchodom Dni Ornontowic połączonych z Dniem Dziecka były trzy wydarzenia sportowe, które rozegrano w sali gimnastycznej Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Gminie Ornontowice oraz na kompleksie sportowym “Moje Boisko – Orlik 2012” przy ul. Okrężnej.

W dniu 2 czerwca o godz. 17.00 w ZS-P odbył się Turniej tenisa stołowego o puchar Wójta Gminy Ornontowice. W zawodach wzięło łącznie udział 15 zawodników.

Wyniki prezentują się następująco:

W kategorii kobiet poniżej 18 roku życia:
I miejsce – Olga Kalisz
II miejsce – Paulina Bieniek
III miejsce – Sandra Płaczek

W kategorii kobiet powyżej 18 roku życia:
I miejsce – Alicja Małek
II miejsce – Teresa Matras
III miejsce – Anna Adamczyk

W kategorii mężczyzn poniżej 18 roku życia:
I miejsce – Jakub Kotyczka
II miejsce – Wojciech Rosiński
III miejsce – Maksymilian Łyszczarz

W kategorii mężczyzn powyżej 18 roku życia:
I miejsce – Adam Adamczyk
II miejsce – Piotr Kalisz
III miejsce – Jarosław Płaczek

Gratulacje dla wszystkich uczestników oraz specjalne podziękowania dla Henryka Orłowskiego za pomoc w organizacji i sprawnym przeprowadzenie turnieju.

W dniu 3 czerwca o godz. 10.00 w ZS-P odbył się Turniej skata o puchar Przewodniczącego Rady Gminy Ornontowice. W zawodach wzięło łącznie udział 11 zawodników. Zwycięzcą został Czesław Tebinka. II miejsce – Ernest Waloszyński, III miejsce – Mirosław Rajca.

Gratulacje dla wszystkich uczestników oraz specjalne podziękowania dla Jacka Adamczyka za pomoc w organizacji i sprawnym przeprowadzenie turnieju.

W dniu 3 czerwca o godz. 10.00 na kompleksie sportowym “Moje Boisko – Orlik 2012” przy ul. Okrężnej odbył się Turniej piłki nożnej o puchar Wójta Gminy Ornontowice. W zawodach udział wzięły 2 drużyny (17 zawodników).
Turniej wygrała drużyna „WASZPEK – WPK” w składzie: Alex Moskała, Maksymilian Moskała, Tomasz Drobny, Oliwier Kurasz, Rafał Kurek, Szymon Wojdak i Filip Kotyczka.

Gratulacje dla wszystkich uczestników oraz specjalne podziękowania dla Dominika Miłka za sprawne sędziowanie meczu.

Wielkie podziękowania dla dyrekcji Zespołu Szkolno-Przedszkolnego za udostępnienie sal i sprzętu oraz pomoc w organizacji turniejów.

Galeria zdjęć z wydarzeń sportowych – Ornontowice 2-3 czerwca 2023 roku